Компанія Hisense випустила в Китаї ігровий телевізор Hisense E75. Ціна 55-дюймової версії становить 563 долара, а 65-дюймова версія пропонується за ціною 774 долара.

Ігрові телевізори серії Hisense E75 оснащені панелями з роздільною здатністю 4K з частотою оновлення зображення 120 Гц. Вони використовують технології стабілізації зображення VRR і MEMC, які роблять картинку більш плавною в динамічних сценах.

Екран охоплює 130% колірної гами BT.709, також варто виділити підтримку розширеного динамічного діапазону HDR 10 і розумну технологію регулювання якості зображення. Зокрема, остання може автоматично регулювати яскравість відповідно до умов освітлення, а також з наведених контентом.

Телевізор HiSense E75F отримав 3 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Передбачена підтримка технології об’ємного звучання DTS Virtual-X, Dolby MS12 / DTS HD, а також функція голосового управління, яка, за запевненням виробника, працює з точністю 99% і розпізнає команди за 0,5 секунди.

Серцем служить однокристальна система, яка включає чотири ядра Cortex-A73 і графічний процесор Mali G52.

Що стосується контенту, Hisense Gaming TV підтримує сервіс Tencent Cloud Games і хмарні гри, які не використовують ресурси телевізора, а обробляються в хмарі. В даний час E75 вже підтримує популярні ігри, такі як NBA 2K Online і FIFA Online 4.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут