Чутки про навушниках Xiaomi Mi Air 2 SE довго шукали свого підтвердження, і ось нарешті вони його знайшли. Вчора 13 травня, новинка була офіційно анонсована.

Ключова відмінність нових повністю бездротових навушників від попередників став підвищений рівень автономності. За словами виробника, навушники працюють до 5 годин на одному повному заряді акумулятора. У той же час кейс, який за традицією виконується роль павербанка для аксесуара, продовжує час автономної роботи в чотири рази, тобто до 20 годин.

Дизайн гаджета не змінився, тоді як футляр залишився без закруглених граней і отримав практично прямокутний корпус. Навушники оснащуються 14,2-міліметровими драйверами, як і модель минулого покоління. У зв’язку з цим на особливу підвищення якості звучання розраховувати не доводиться. Нікуди не поділося сенсорне керування. Сенсорні панелі застосовуються для регулювання відтворення музики і відповіді на вхідні дзвінки. Крім того, варто відзначити два вбудованих мікрофона і підтримку кодека AAC.

Xiaomi Mi Air 2 SE вже надійшли в продаж в Китаї. Вартість повністю бездротових навушників склала приблизно 25 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут