Не так давно Apple програла справу, пов’язану з навмисним порушенням працездатності сервісу FaceTime на старих пристроях. І ось сьогодні проти компанії знову був поданий колективний судовий позов. Користувачі звинувачують Apple в навмисному приховуванні дефекту дисплейного шлейфа в останніх моделях 13- і 15-дюймових MacBook Pro.


macrumors.com

У минулому році фахівці сайту iFixit виявили, що деякі моделі MacBook Pro, випущені в 2016 та 2017 років роках, були схильні до проблеми з нерівномірним підсвічуванням дисплея, викликаним надмірно крихким шлейфом, що з’єднує материнську плату ноутбука з дисплеєм. У багатьох випадках система підсвічування екрану повністю виходила з ладу.

Внаслідок цього, багато користувачів, які зіткнулися з цією проблемою, були змушені платити від $ 600 до $ 850 за ремонт пристрою, оскільки поломка, найчастіше, відбувалася незабаром після закінчення гарантійного терміну.

 

macrumors.com

Apple не визнала проблему в повному обсязі. У 2019 була запущена програма безкоштовного ремонту пошкоджених пристроїв, проте вона поширюється тільки на 13-дюймові MacBook Pro, випущені в 2016 році. Крім того, компанія «по-тихому» збільшила довжину шлейфа MacBook Pro в 2018 році.

Метою судового позову є відшкодування користувачам всіх витрат, пов’язаних з ремонтом MacBook Pro, схильних до вищезгаданої проблеми, а також розширення програми безкоштовного ремонту на 15-дюймові MacBook Pro, випущені з 2016 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут