На тлі зниження цін на бездротові навушники вони стають все більш популярними, при цьому багато виробників вже відмовилися від використання роз’єму 3,5 мм в своїх смартфонах. Втім, багато хто продовжує користуватися дротяними навушниками, для яких давно є перехідники з роз’ємами 3,5 мм і USB-C.

Користувачі дротових навушників і смартфонів OnePlus повідомляють про те, що останнім часом вони все частіше стикаються з дивною проблемою. Вона проявляється в тому, що звук, призначений для лівого каналу, відтворюється в правому навушнику, і навпаки.

Хтось може не звернути уваги на цю проблему, однак в деяких сценаріях, наприклад, в іграх або при перегляді фільмів це може сильно докучати. Цікаво те, що проблема проявляється незалежно від того, підключають користувачі офіційні навушники OnePlus або навушники інших виробників. Неважливо, чи мають навушники роз’єм 3,5 мм або USB-C. При цьому на бездротових навушниках даної проблеми немає.

Найчастіше на проблему скаржаться користувачі смартфонів лінійок OnePlus 5 і OnePlus 7. Компанія OnePlus зайнялася вивченням даного питання, але поки що нової прошивки немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут