Днями Apple представила нове покоління ноутбуків MacBook Pro з 13-дюймовим дисплеєм. Видання AppStudio вивчило реліз і тезисно перерахувало основні плюси і мінуси свіжих лептопів.

Спершу про хороше. По-перше, MacBook Pro отримали клавіатуру Magic Keyboard, яка вже знайшла застосування в свіжій серії MacBook Air. Тут і нормальний механізм з високим ходом клавіш, і Т-образні «стрілки».

По-друге, тепер базова комплектація 13-дюймової «Прошки» має 256 Гбайт, а не 128 Гбайт вбудованої пам’яті (від $1299). Крім того, комп’ютер отримав покращений відеоадаптер Intel Iris Plus Graphics 645, до 32 Гбайт ОП і до 4 Тбайт на SSD. Плюси на цьому закінчуються.

Apple заощадила на процесорах: топові моделі (від $1,799) комплектуються Intel 10-го покоління, тоді як базові моделі мають чіпи Intel Core i5 восьмого покоління. Через це, наприклад, ноутбуки не витягнуть багато ресурсомісткі завдання, а також базові «Прошки» можна підключити до монітора Pro Display XDR – він підходить тільки з Intel 10-го покоління. При цьому більш дешеві MacBook Air 2020 (від $1,599) без проблем з’єднаються з топовим монітором Apple.

Крім того, базові моделі вийшли з ОП стандарту LPDDR3 2133 МГц, тоді як в топах варто пам’ять LPDDR4X 3733 МГц.

«У наявності якийсь бардак всередині самої екосистеми Apple, і немає будь-яких вагомих аргументів розбирати з полиць 13-дюймові MacBook Pro 2020 року, особливо за такими цінами», – резюмує медіа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут