Китайський виробничий гігант Xiaomi постійно випускає безліч різноманітних продуктів, включаючи товари для будинку. На цьому тижні компанія представила багатофункціональний складаний вентилятор.

Цей пристрій допомагає забезпечити циркуляцію повітря в приміщенні, також його можна використовувати в якості зволожувача, при цьому пристрій може працювати як від розетки, так і бездротовим чином (час роботи від акумулятора не повідомляється).

Вентилятор Xiaomi отримав незвичайну конструкцію, яка дозволяє користувачам легко переміщати головку на 120 ° вліво і вправо і на 360 ° вгору і вниз. При цьому лопаті нагнітають повітря з широким кутом і дозволяють циркулювати повітрю в усьому приміщенні.

Маса пристрою становить всього 1,5 кг, його легко можна скласти, зменшивши габарити для зберігання або транспортування. У складеному стані його можна заховати під ліжко або в шафу.

Як вже говорилося, цей вентилятор також є зволожувачем. Для цього він оснащений резервуаром для води. Частота обертання лопатей становить 3000 об / хв. Для управління можна використовувати сенсорні кнопки або пульт дистанційного керування, який працює на відстані до 80 м.

Ціна поки не повідомляється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут