Вже давно не секрет, що компанія Vivo розробляє свій перший смарт-годинник. Поки що дата релізу невідома, але у нас вже є інформація про те, як буде виглядати перший годинник компанії. Схематичні патентні зображення опублікував користувач Twitter з нікнеймом @_the_tech_guy.

На цих зображеннях ми можемо побачити, що перший розумний годинник компанії отримає круглий дисплей з тахометром по периметру рамки. На правій грані корпусу будуть розташовані дві функціональні кнопки, на лівій – нічого. На задній частині, якою годинник прилягає до руки користувача, розташовані сенсори для відстеження серцебиття користувача та два піни для підключення до зарядної станції.

Годинник, вочевидь, буде оснащений ремінцями, які можна швидко відкріпити та прикріпити, тому очікується, що компанія Vivo розробить офіційний стандарт для змінних ремінців, щоб як сама компанія, так і виробники аксесуарів могли робити унікальні ремінці для користувачів, які можна міняти в залежності від настрою. На жаль, точні параметри, як ширина ремінця, діагональ дисплея та його точна роздільна здатність, невідомі.

Що цікаво, на відміну від компанії Oppo, яка разом з Vivo входить до холдингу BBK, Vivo розробляє годинник у традиційному дизайні, а не “а-ля Apple Watch” з квадратним дисплеєм. Прямий конкурент Vivo, компанія Xiaomi, поступила ще по-іншому, презентувавши і традиційний смарт-годинник з круглим дисплеєм Mi Watch Color, і годинник з дизайном “а-ля Apple Watch” – Xiaomi Mi Watch. Цілком можливо, що компанія Vivo таким самим шляхом, розмежувавши різні моделі по функціональності та ціні, але нам поки нічого не відомо про те, чи розробляє вона годинник з квадратним дисплеєм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут