Компанія Xiaomi презентувала громадськості «розумний» кондиціонер. Новинка пропонується до продажу за $ 226, її головні переваги – мобільність і компактність.

Йдеться про переносний кондиціонер, який був розроблений завдяки китайському стартапу New Widetech. Продукт виявиться корисним для кухонних приміщень, де приготування в літню пору перетворюється на катування.

Новинка має невеликі габарити, що дозволяють перенести її в будь-яке місце будинку. Даний кондиціонер можна використовувати не тільки на кухні, але також в офісних приміщеннях, кіосках і навіть в умовах відкритого простору. Виріб здатне охолодити площа до 17 квадратних метрів, для нього не потрібно встановлювати зовнішній блок.

Продукт має вбудований фільтр, який служить для очищення повітря від будь-яких бактерій. Також кондиціонер вміє фільтрувати пил. Модель отримала вбудований Wi-Fi, що дозволяє керувати ним через звичайний смартфон. Є можливість керувати новинкою за допомогою голосу. Товар йде в комплекті з пультом дистанційного керування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут