Компанія Xiaomi представила на краудфандінговому майданчику Indiegogo нову модель бездротового пилососа під назвою Roidmi X30 Pro. Новинка примітна збільшеною порівняно з попередником потужністю двигуна, наявністю інформаційного OLED-дисплея, а також пристойним часом роботи без підзарядки.

На невеликому пристрій відображатиме інформацію про рівень заряду акумулятора і обраному режимі роботи. З особливостей пилососа варто відзначити двигун з частотою обертання 120 000 оборотів в хвилину. Спеціально для очищення різних покриттів інженери Xiaomi розробили обертову Щіткову головку V-подібної форми.

Крім режиму сухого прибирання, Roidmi X30 Pro може використовуватися і в якості швабри – в моделі передбачений спеціальний контейнер з автоматичним дозуванням миючого засобу.

Roidmi X30 Pro

У комплект Roidmi X30 Pro входить великий асортимент насадок для загального прибирання, точкового всмоктування, з гнучким шлангом, а також для збору шерсті тварин. За заявою виробника, максимальна автономність приладу складає до 70 хвилин. Кріплення до зарядної станції здійснюється за допомогою магнітного блоку. Вага бездротового пилососа становить 1,5 кілограма.

Roidmi X30 Pro

Вартість новинки за умовами замовлення на краудфандінговому майданчику Indiegogo – $ 499 при запланованій роздрібною ціною в $ 599. У комплекті з пристроєм передбачені 10 змінних фільтрів. Початок поставок новинки покупцям почнеться в травні 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут