Компанія Samsung, за повідомленнями інтернет-джерел, розмірковує над новим планшетним комп’ютером, який в перспективі може поповнити сімейство пристроїв Galaxy Tab.

Інформація про гаджет оприлюднена на сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO). Наведені патентні ілюстрації дозволяють отримати уявлення про конструкції пристрою.

Особливістю планшета є наявність вбудованої підставки, що дозволяє розташовувати комп’ютер під зручним кутом для перегляду мультимедійних матеріалів або навігації в Інтернеті. Як можна бачити на зображеннях, підставка має виріз круглої форми.

Дисплей обрамлений досить широкими рамками. У верхній частині розташовуються різні датчики і камера. Поки не ясно, чи передбачена для пристрою підтримка фірмового стилусу S Pen.

У тильній і бічній частинах планшета знаходяться інтерфейсний роз’єм, слот для карти microSD і SIM-карти, а також динамік.

Поки ця вся інформація про запатентованому комп’ютері. Про можливі терміни появи гаджета з описаною конструкцією на комерційному ринку нічого не повідомляється. Є ймовірність, що пристрій залишиться лише «паперовою» розробкою. 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут