Компанія Huawei представила чергову новинку, новий телевізор з Smart Screen V55i із ШІ. Особливістю моделі є унікальна висувна камера, яка синхронізується із іншими пристроями системи Smart Home. Завдяки цьому за допомогою телевізора можна буде здійснювати управління жестами. Вбудована система штучного інтелекту дає можливість здійснювати відеодзвінки і працювати з меню управління Smart Screen.

Екран новинки становить 55 дюймів, а охоплення колірного простору – 90 відсотків, підтримує смарт-телевізор також HDR. З технологією MEMC гаджет отримав динамічну компенсацію руху, що забезпечує більш плавну картинку. При цьому дисплей зайняв більше 96 відсотків передній панелі, а товщина самого телевізора – менше 7 міліметрів. Працює телевізор на процесорі Honghu 818 з одним кристалом, також, як і попереднє покоління лінійки, додатково він оснащений 4-гігабайтним модулем оперативної пам’яті і флеш-накопичувачем на 32 гігабайти.

Здійснення відеодзвінків можливо в форматі 1080P, при цьому вони можуть бути розрахованими на багато користувачів. Релізи Huawei Smart Screen V55i стартують на території КНР з 26 квітня 2020 року, цінник подібного телевізора не перевищує 537 доларів. Якою буде вартість оновленого Smart Screen для споживачів інших країн поки не відомо, як і терміни виходу на міжнародний ринок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут