Зараз у продажу можна зустріти не дуже багато різних моделей ігрових приставок, але навіть всі вони вже дуже сильно застаріли, так як вийшли багато років тому, а за такий період часу їх «залізо» втратило свою привабливість. Втім, вже незабаром ситуація зміниться, тому що з’явиться офіційно повноцінно представлена, а потім і запущена в продаж, така ігрова приставка, як Sony PlayStation 5. Їй приписують цілу масу приємних особливостей, якими вона зможе порадувати всіх, хто чекає її релізу.

Новинка отримає топове технічне оснащення з усіх можливих, а дозволить воно без праці запускати ігри в роздільній здатності 4K UHD (3840 на 2160 пікселів) при частоті 60 кадрів в секунду або навіть вище. Проте, вартість консолі здається набагато вище, ніж очікувалося спочатку.

Багато місяців інсайдери по всьому світу запевняли, що купити PS5 можна буде за  500$, проте всі вони дуже сильно помилилися. Сьогодні, фактично офіційний магазин оголосив ціну новенької ігрової приставки, оснащеній за останнім словом техніки. У данському інтернет-магазині Fotex, який є партнером компанії Sony, з’явилася сторінка, присвячена ігровій приставці PlayStation 5. Саме ця сторінка проливає світло на те технічне оснащення, яке отримає новинка, а разом з тим на її вартість. Повідомляється, що дана консоль коштує 6 989 датських крон, причому покупці вже можуть оформити на неї попереднє замовлення, відвідавши сайт магазину.

У перекладі на долари виходить, що купити цю консоль пропонують приблизно за $ 1000.. Ця цифра вдвічі вище того цінника, який спочатку називався інсайдерами. За таку суму грошей покупець отримує ігрову приставку Sony PlayStation 5, здатну розвивати продуктивність на рівні 10,28 терафлопс, тобто дуже і дуже високу. Такій великій обчислювальній потужності гарантовано вистачить для запуску ігор в надвисокій роздільній здатності, проте потрібно розуміти, що дозволити собі викласти таку велику суму грошей за PS5 зможуть далеко не всі, тим більше що її основна аудиторія – це школярі та студенти, всі з яких не мають можливості похвалитися великими доходами.

Таким чином, нова PS5 є «найдорожчою приставкою компанії» Sony, як її вже називають закордонні профільні ресурси. Навіть не дивлячись на те, що дана консоль коштує $ 1000, вона все одно дешевша, ніж персональний комп’ютер з аналогічною продуктивністю, так як він, щоб забезпечити схожу потужність, буде коштувати щонайменше в півтора рази більше, тобто десь $ 1500.

З огляду на те, що в Україні офіційні ціни на будь-які електронні пристрої практично завжди виявляються вищими, ніж в Європі, з дуже великою часткою ймовірності нова консоль на полицях українських магазинів так і зовсім буде коштувати близько 1700 доларів або навіть більше. Подробиці щодо неї з’являться вже в кінці 2020 року, коли дана приставка і повинна надійти в продаж по всьому світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут