Автор YouTube-каналу EveryThingApplePro Філіп Корой перевірив на міцність новий iPad Pro 2020 року і порівняв внутрішні компоненти планшета з його попередником.

Як відомо, деякі власники iPad Pro отримували злегка зігнуті планшети прямо з коробки, внаслідок чого Apple вказала на сайті, що невелика зігнутість корпусу може бути в межах допустимих відхилень, а також змінювали деякі пристрої на нові. Деякі блогери також відзначили, що через невелику товщину і алюмінієвого корпусу iPad Pro 2018 року можна дуже легко зігнути руками.

На жаль, Apple не виправила BendGate в iPad Pro 2020 року – він так само легко гнеться, а екран лопається. Тому з планшетом варто користуватися дбайливо.

Філіп також показав, як влаштована нова система камер iPad Pro зі сканером LiDAR і порівняв її з камерами iPhone 11 Pro. З чуток, один з iPhone 2020 року отримає сканер LiDAR. Крім того, Apple зменшила обсяг акумулятора в 11-дюймовому iPad Pro з 7812 мАг до 7540 мАг. Також виробник iPad тепер не використовує гвинти для кріплення спеціального шару для відводу тепла, а просто клеїть його на плату.

Блогер зазначає, що Apple також трохи полегшила процедуру ремонту планшетів і поліпшила систему охолодження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут