У магазині Huawei з’явився цікавий пристрій – Huawei Smart Insulation Cup. Аксесуар являє собою невеликий термос з набором «розумних» фішок.

Термокружка виконана з тришарової нержавіючої сталі, якій вистачає захисту від тіла на 24 години. Крім температури, її корпус непогано справляється з ударами і падіннями. Додатково кружка покрита зносостійким теплоізоляційним шаром.

Зверху, на кришці Smart Insulation Cup, встановлений невеликий дисплей, який показує точну температуру і позначає її колірними індикаторами трьох рівнів, синім, оранжевим і червоним. Крім цього, в кружці є система перевірки чистоти води – вона активується по довгому натисненню на екран.

Smart Insulation Cup підтримує підключення до «розумного» з додатку HilLink, який дозволяє відслідковувати загальну інформацію про кружку і встановлювати базові налаштування. Так, користувач може встановити до 15 будильників, які будуть нагадувати про необхідність пити воду.

Нова термокружка захищена за стандартом IPX7. Це означає, що її можна занурювати в воду, мити і наповнювати водою, не побоюючись будь-яких пошкоджень. Усередині встановлений модуль Bluetooth 5.0, зарядки кришки вистачає на 30 діб, після чого вона досить просто заряджається. Вартість пристрою – $ 18, або близько 500 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут