Компанія Microsoft опублікувала два відеоролика, в яких ігрова консоль нового покоління Xbox Series X порівнюється з поточною флагманської консоллю Xbox One X по швидкості завантаження ігор, а також за швидкістю перемикання між ними.

Нова ігрова консоль Xbox Series X поставляється з твердотілим накопичувачем NVMe ємністю 1 ТБ, який вкрай позитивним чином вплинув на швидкість завантаження гри. У першому відеоролику нам показують швидкість перемикання між різними іграми на Xbox Series X. Серед них State of Decay 2, Forza Motorsport 7, Ori and the Blind Forest, The Cave і HellBlade.

Перемикання між іграми на Xbox Series X займає всього кілька секунд, причому запущена гра ставиться на паузу і ви можете в будь-який момент повернутися до того місця, на якому зупинилися.

У другому відеоролику демонструється час завантаження популярної гри State of Decay 2 на Xbox Series X і Xbox One X. Користувачі Xbox Series X можуть почати грати через 10 секунд після запуску гри з меню. На Xbox One X завантаження тривало 50 секунд. Коментарі зайві.

Microsoft офіційно підтвердила, що Xbox Series X на 100% сумісна зі старими іграми для Xbox, Xbox 360 і Xbox One , які отримають більш стабільну частоту кадрів, швидкий час завантаження, підвищений дозвіл і поліпшену картинку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут