Схоже на те, що в майбутньому «Пуск» може втратити «живі» плитки, а саме меню стане менш строкатим і більш однорідним.

Компанія Microsoft продовжує модернізувати свою операційну систему Windows 10. Після того, як софтверний гігант вирішив змінити дизайн іконок додатків і привести їх до єдиного стилю, він в черговий раз взявся за меню «Пуск».

У відеоподкасти для інсайдерів на майданчику Mixer команда розробників Windows продемонструвала, як буде виглядати «Пуск» в найближчому майбутньому. З моменту запуску Windows 10 і дотепер компанія використовує в меню «Пуск» «живі» плитки (Live Tiles). На поточний момент Microsoft просуває новий напрямок дизайну Fluent Design, в рамках якого має намір використовувати статичні плитки, більш сучасні і менш строкаті. Таким чином софтверний гігант намагається спростити його і зробити пошук додатків більш зручним, незалежно від обраної теми оформлення.

Команда розробників Windows 10 не надала будь-яких подробиць щодо того, коли буде доступний новий інтерфейс в меню «Пуск». Розробники пояснили це тим, що робота над ним все ще триває. Microsoft запевняє, що «живі» плитки нікуди не подінуться, користувачі, яким вони подобаються, зможуть і далі їх використовувати. Попри це, вони можуть повністю зникнути в майбутньому, оскільки раніше компанія говорила про відсутність інтересу у користувачів до динамічних плиток.

До слова, в Windows 10X для пристроїв з двома екранами «живі» плитки вже видалені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут