В інтернеті розповсюдили одну з можливих версій дизайну консолі PS5. Saltiest Gaming. Користувач мікроблога Twitter опублікував знімок креслень для приставки від Sony, вказуючи про повну правдивості витоку інформації.

Не виключається, що компанія Sony прийняла рішення докорінно змінити власне бачення дизайну ігрових консолей. Перші покоління продукту відрізнялися строгими формами з прямокутним силуетом в якості основи. При цьому на представленому в Twitter документі модель відрізняється кулястою формою, що викликало у користувачів Мережі найрізноманітніші асоціації. Одні повідомив про подібність з мультиваркою, інші пригадали зірку смерті з «Зоряних воєн».

Частина коментаторів вказала на відсутність готовності до різких змін. Користувачі почали активно обговорювати недопрацювання. Багато стали відправляти жартівливі коментарі. Представники Sony поки не відреагували на появу витоку, а реальний дизайн шанувальники марки зможуть оцінити тільки після офіційного випуску Sony PS5 в продаж. Дебют консолі очікується в кінці поточного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут