Власники смартфонів Meizu звикли до рідкісних оновлень своїх смартфонів, особливо в питаннях, пов’язаних з патчами безпеки. Але в цей раз подібне не дуже розумне ставлення компанії до своїх користувачів поставило їх під загрозу.

На популярному порталі XDA Developers з’явилася інформація про нову уразливість, виявлену вперше ще в лютому далекого 2019 року. І що найцікавіше, до неї схильні лише власники смартфонів, що працюють на базі процесорів MediaTek – саме на них базується переважна більшість пристроїв від Meizu.

 

Так, вразливість дозволяє встановлювати абсолютно будь-які додатки, змінювати дозволи для існуючих додатків, а також ставати адміністратором пристрою без відома власника. І хоч багато виробників вже встигли прикрити цю прогалину, та ж Meizu, зі своєю “нелюбов’ю” до оновлень, в результаті піддала своїх користувачів під загрозу. До цих пір невідомо, чи має намір китайська компанія захистити свої пристрої через поновлення або ж власники смартфонів Meizu так і залишаться в зоні ризику.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут