Протягом декількох останніх місяців інсайдери опублікували чимало інформації про перший розумний годинник компанії OPPO. Проте сам виробник довго утримував інтригу і не розкривав ніяких подробиць про аксесуар. Нарешті, в мережі з’явився офіційний тизер з датою презентації і фінальним рендером пристрої, що демонструє його дизайн в різних кольорах.

Зображення опублікував в Twitter авторитетний інсайдер Мукул Шарма. Згідно тизер, OPPO представить новинку вже 6 березня в золотистому і чорному корпусах. Згідно минулими витоками, гаджет отримає загнутий з чотирьох сторін дисплей. На бічній грані смарт-годин розмістяться дві апаратні клавіші, одна з них отримає мініатюрну проріз для LED-індикатора.

Інформатори також вказують і на підтримку розумними годинами OPPO функцій вимірювання пульсу, а також зняття показань ЕКГ. З чуток, пристрій також буде оснащуватися чіпом eSIM, що дозволить його власникам здійснювати телефонні дзвінки навіть при відсутності смартфона. Ціна розумних годинників OPPO виробником ще не оголошена.

Читайте також  Xiaomi випустить найдешевшу лінійку в історії ноутбуків

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут