Бюро по патентах і товарних знаків США недавно опублікувало заявку, подану Apple, в якій описана система модулів для пристрою Apple Watch, що розширює його функціональність.

Як сказано в заявці, функціональність Apple Watch зараз визначається компонентами, зокрема, датчиками, включеними в оснащення в процесі виготовлення. Однак габарити, вартість та інші міркування можуть обмежувати можливість включення всіх бажаних компонентів. У той же час, у різних користувачів можуть бути різні уподобання щодо компонентів і функцій. Скажімо, хтось хотів би отримати додаткові можливості моніторингу фізичного стану, а для когось важливіше збільшити час автономної роботи. Крім того, переваги можуть постійно змінюватися. Виконуючи вправи, користувач зацікавлений у функціях моніторингу стану здоров’я, а в далеких поїздках йому більше згодиться батарея збільшеної місткості.

Вирішити цю проблему можна за допомогою модульної конструкції. У цьому випадку користувач зможе сам адаптувати годинник під конкретні вимоги, вибираючи найбільш підходящий модуль, що прикріплюється до годинника, як показано на ілюстраціях. За задумом авторів заявки, кожен модуль може включати в себе один або кілька функціональних компонентів, таких як датчики, батареї, інтерфейси зв’язку і введення-виведення, контролери і т.п. Модулі можна використовувати і для зміни зовнішнього вигляду пристрою.

Годинники Apple Watch можуть стати модульними

Патентна заявка Apple була подана ще в другому кварталі 2019 року. Відомостей про те, коли виробник планує реалізувати описані в ній ідеї, поки немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут