В кінці 2019 року в продаж надійшов оновлений десктопний комп’ютер Mac Pro. На цей раз Apple  не стала обмежувати покупців базовим цінником в $ 5999, дозволивши їм зібрати комп’ютер мрії більш ніж за 50 тисяч доларів. Один з ентузіастів отримав в руки саме таку комплектацію і вирішив перевірити, скільки вкладок в браузері здатний відкрити цей «монстр».

У розпорядженні Джонатана Морріса виявився Mac Pro з 1,5 ТБ оперативної пам’яті. У якийсь момент він заглянув в диспетчер задач і виявив, що браузер Chrome займає 75 ГБ ОП. Це було більше, ніж у більшості існуючих ПК. Вирішивши кинути виклик свого комп’ютера, Джонатан почав відкривати вкладки до тих пір, поки у нього не закінчилася оперативна пам’ять.

Як виявилося, досить 6000 вкладок, щоб на комп’ютері за більш ніж 50 000 доларів вичерпати всі запаси ОП. Сам Джонатан каже, що експеримент не має практичного сенсу, адже ніхто не стане відкривати таку кількість вкладок. Проте це дозволяє зрозуміти, наскільки величезним потенціалом володіє Mac Pro. Цікаво, що навіть з такою кількістю відкритих вкладок і відсутністю вільної оперативної пам’яті комп’ютер не гальмує, і на ньому можна нормально працювати.

У тестуванні брав участь комп’ютер з наступними характеристиками:

  • Процесор: 28-ядерний Intel Xeon W, 2,5 ГГц в штатному режимі, Turbo Boost до 4,4 ГГц.
  • Пам’ять: 1,5 ТБ (12 х 128 ГБ) DDR4 ECC
  • Накопичувач: 4 ТБ SSD
  • Графіка: дві відеокарти Radeon Pro Vega II Duo з 2 x 32 ГБ пам’яті HBM2 кожна
  • Apple Afterburner Card

Подібна комплектація оцінюється в 52 599 доларів.

джерело: gizchina.com

Читайте також  Не тільки iPhone 9, але і iPhone 9 Plus. Схоже, Apple готує відразу два нових доступних смартфони

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут