Сьогодні відбулася прем’єра серії Xiaomi Mi 10, яка стала своєрідною відповіддю на вихід Samsung Galaxy S20. Але відеоконференція була присвячена не тільки новим флагманам. Компанія ще показала і ряд аксесуарів, які дозволять зарядити смартфон по безпровідній зарядці і швидко його охолодити.Розповідаємо про нові аксесуарах Xiaomi: бездротова і швидкі зарядки, Bluetooth-колонка, кулер-кліпса та Wi-Fi роутер - фото 1Першою з новинок дебютувала вертикальна бездротова зарядка з повітряним охолодженням потужністю 30 Вт. Оцінили її в $ 29 і їй під силу за 76 хвилин повністю зарядити батарею Xiaomi Mi 10 ємністю 4780 мАг. Додатково компанія створила ще гібрид бездротової док-станції і Bluetooth-колонки. У підсумку можна одночасно заряджати смартфон і прослуховувати музику. Прикупити такий аксесуар пропонують за $ 35.

Ще однією новинкою стала кліпса-кулер, яка повинна стати в нагоді геймерам, які готові годинами залипати за мобільними іграми. Декларується активне охолодження і знадобиться всього 1 хвилина, щоб температура корпусу смартфона знизилася на 10ºС. Коштує такий своєрідний кулер $ 18.

Сьогодні відбулася прем’єра і першого маршрутизатора Xiaomi з підтримкою Wi-Fi 6 – Mi AIoT Router AX3600. Базується роутер на чіпі Qualcomm IPQ8071A з тактовою частотою 1,7 ГГц, має 512 МБ оперативної пам’яті, 256 МБ постійної і 7 антенами з посиленням сигналу. Заявлена ​​підтримка протоколу безпеки WPA3 і IPv6, технології OFDMA, що дозволяє передавати дані на кілька пристроїв. Компанія заявляє, що до роутера можна підключити до 248 пристроїв. Оцінили маршрутизатор в $ 86.

Розповідаємо про нові аксесуарах Xiaomi: бездротова і швидкі зарядки, Bluetooth-колонка, кулер-кліпса та Wi-Fi роутер - фото 2Було показано сьогодні і невеликий зарядний пристрій Xiaomi GaN Type-C потужністю 65 Вт. Він має підвищену ефективність, високу потужність, відрізняється низьким виділенням тепла і компактністю. Позиціонується зарядний блок як аксесуар, який стане в нагоді тим, хто за родом служби або життя змушений носити з собою постійно зарядний пристрій.

Розповідаємо про нові аксесуарах Xiaomi: бездротова і швидкі зарядки, Bluetooth-колонка, кулер-кліпса та Wi-Fi роутер - фото 3Підійде він і власникам Xiaomi Mi 10 Pro, які зможуть зарядити свій смартфон за допомогою нього всього за 45 хвилин (рідна зарядка – 50 хвилин). Коштує такий адаптер $ 21.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут