Японська компанія Fuji офіційно представила камеру Fujifilm X100V. Нижні і верхні панелі корпусу фотоапарата виготовлені з алюмінію, виріб випущено в п’ятій генерації і відноситься до лінійки X100.

Гаджет отримав новий відеошукач і об’єктив. Від своїх попередників модель відрізняється волого і пилезахищенністю корпусом, при цьому мається поворотний РК-екран. В об’єктиві встановлений нейтральний фільтр щільності (до чотирьох ступенів експозиції). Відеошукач гібридного типу забезпечує швидке перемикання між оптичним і електронним відеошукачем. Фокусна відстань досягає 23 мм (ЕФР 35 мм) максимальною діафрагмою f / 2,0, що забезпечує роздільну здатність високої якості при менших викривлення в порівнянні з об’єктивами камер колишнього випуску. Разом з тим, модель лінійки X100 має ті ж габарити і сумісна з насадками, що дозволяють збільшувати або зменшувати фокусна відстань.

Камера отримала в інтерфейс USB 3.1 Gen 1, Wi-Fi 802.11b / g / n, слот для карт SD, Bluetooth, SDXC і SDHC. Ціна камери Fujifilm X100 становить 1,399 тис. доларів, початок продажів запланований на кінець поточного місяця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут