Партнер відділення Xiaomi Industry Investment і відомий аналітик Пан Цзютай (Pan Jiutang) опублікував нa своїй сторінці в соціальній мережі Weibo пост, в якому він висловив захоплення оригінальним смартфоном Xiaomi Mi Note.

За його словами, навіть зараз, коли Xiaomi Mi Note виповнилося вже 5 років, він залишається дуже актуальним смартфоном, який підходить не тільки для виконання повсякденних завдань, але навіть для сучасних ігор. Згадка Xiaomi Mi Note дехто розцінив як натяк на те, що в цьому році нас чекає анонс нового Xiaomi Mi Note, за допомогою якого компанія відсвяткує 5-річчя серії. 

Xiaomi Mi Note, який вийшов в січні 2015 року, перший планшетофон компанії. Потім вийшли Xiaomi Mi Note 2 і Xiaomi Mi Note 3, а в минулому році виробник випустив одразу Xiaomi Mi Note 10, який виявився міжнародною версією Xiaomi Mi CC9 Pro і першим на ринку смартфоном з камерою роздільною здатністю 108 Мп.

Останній смартфон лінійки був визнаний відмінним “камерофоном” за свої гроші і провалив аудіотест популярної лабораторії DxOMark. Новинка користується успіхом, тому ми не сумніваємося в тому, що Xiaomi вже працює над новим Xiaomi Mi Note, вже з двома стереодинаміками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут