Компанія Mpow офіційно презентувала нові бездротові навушники. Технічною особливістю гаджета бюджетного сегмента є функція, яка забезпечує звук на рівні Hi-Fi.

Виробник електроніки розширює модельний ряд, особливо в сегменті Bluetooth-аксесуарів. Система гібридного активного шумозаглушення (ANC) забезпечує комфортне прослуховування аудіозаписів, є мікрофони з прямим і зворотним зв’язком, який дозволяє блокувати діапазон середніх і низьких частот, в цьому випадку рівень шуму ззовні зменшується до 32 дБ. Режим Hi-Fi рекомендується використовувати в метро, ​​автобусі або літаку, для його включення передбачена окрема кнопка. Інженери-акустики встановили в навушниках Mpow H12 накладні чашки, що відрізняються високою якістю звуку, два 40-мм динаміка підкреслюють низькі частоти. При відповіді на вхідні телефонні дзвінки користувач може зменшувати гучність фонограми. Завдяки підтримці технології Bluetooth 5.0. гаджет здатний відтворювати записи високої якості.

Девайс має амбушюри з піноматеріала, який має ефект пам’яті для зручної посадки на вушні раковини. В рамках акції з 20 по 31 січня бездротові навушники Mpow 12 доступні за 50 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут