У 2019 році вийшла Nintendo Switch Lite, яка є “полегшеною” версією звичайної ігрової приставки японської компанії. Довгий час консоль не могли зламати, так у звичайній версії для цього необхідно було знімати контролери Joy-Con. Буквально перед новим роком хакери з команди Team Xecuter заявили, що їм вдалося успішно обійти захист ігрової приставки і показали відео, як працює злом.

Джейлбрейк для Nintendo Switch Lite буде доступний в 2020 році. Метод виявився нетривіальним, а вимагає припайки спеціального мод-чіпа всередині консолі. За словами хакерів, метод дозволяє обійти захист Switch Lite і встановити сторонню операційну систему SX OS 3.0. Причому мод-чіп також підходить і для звичайної Nintendo будь-яких ревізій, а не тільки випущених до 2018 року.

Використання цієї кастомних операційної системи дозволяє користувачам встановлювати на Nintendo Switch програмне забезпечення Homebrew, включаючи користувальницькі додатки та ігри. Однак такий метод повністю позбавляє приставку гарантії і може пошкодити її в разі помилки. На даний момент немає інформації про точну дату релізу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут