У Мережі показали перші фотографії, як виглядає нова операційна система Windows 11. Крім того, вдалося дізнатися її технічні характеристики.

Про це повідомляє

Як стало відомо, компанія Microsoft ще не робила ніяких анонсів виходу нової операційної системи, проте перевірені інтернет-джерела вже проінформовані про те, які особливості отримала Windows 11.

Згідно з наданими даними, нова операційна система буде мати ядро ​​Windows Core, за допомогою якого програмне забезпечення зможе легко оновлюватися, без необхідності перевантажувати комп’ютер. Для встановлення оновлень більше не буде потрібно участь людини – вони будуть встановлюватися у фоновому режимі. Варто відзначити, що автоматично такий процес буде запускатися не тільки на комп’ютерах, ноутбуках, але і планшетах, смартфонах і на любіх інших гаджетах, в яких буде встановлена ​​Windows 11.

В цілому користуватися новою операційною системою буде в рази легше і простіше. До того ж, Windows 11 буде працювати швидше, ніж її попередниця. Система отримає оновлений інтерфейс, посилену систему захисту, інший спосіб активації ліцензії.

Як можна побачити по знімках, які з’явилися в Мережі, Windows 11 отримає досить мінімалістичний і акуратний дизайн. Всі значки ховаються в бокових вікнах – навіть кошик винесена в правий кут робочого столу.

Передбачається, що нова ОС вийде вже в другій половині наступного 2020 року.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Це брехня. Це дизайн на фото точно не Віндовс 11! Це сразу видно щ це операційна система Apple. І не треба тут обманювати людей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут