Новий Apple Mac Pro-неймовірно дорогий і неймовірно продуктивний ПК. Одна з його особливостей полягає в тому, що, навіть маючи на меті зібрати щось подібне своїми силами, у вас мало що вийде.

Якщо ми говоримо про топової версії Mac Pro, то той же 28-ядерний CPU Xeon W-3175X придбати в цілому реально. Можна купити для нього системну плату, можна купити оперативну пам’ять і швидкі Накопичувачі. Але у Mac Pro є унікальні відеокарти, а також не менш унікальні плати розширення.

Наприклад, плата Afterburner з якоюсь FPGA в основі, яка дозволяє комп’ютеру працювати з відео 8K в режимі реального часу. Також вона дозволяє працювати з трьома потоками 8K ProRes RAW або 12 потоками 4K ProRes RAW при 30 к/с.

Один з власників нового Mac Pro вирішив перевірити, наскільки ж дійсно продуктивним вийшов черговий комп’ютер Apple.

Для початку блогер випробував роботу ПК з 15 потоками відео в 4K, і це виявилося для пристрою не проблемою. Уточнимо, саме завдяки наявності прискорювача Afterburner. Судячи з усього, в цей час його ПК працював взагалі без відеокарти, тобто практично все навантаження по обробці відео взяла на себе саме карта Afterburner.

Ну і вишенькою на торті є здатність Mac Pro (вже з відеокартами) обробляти відео в роздільній здатності 16K! Навряд чи кому-то реально знадобиться працювати з таким дозволом найближчим часом, але Mac Pro дозволяє робити це вже зараз.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут