Після того, як Microsoft анонсувала ігрову консоль Xbox Series X і показала її зовнішній вигляд, загострилися обговорення, які пов’язані з приставкою PlayStation 5.

Фотографії та рендери комплекту розробників Sony PlayStation 5 бродять по Мережі вже кілька місяців, однак останні рендери демонструють нам абсолютно нову, унікальну консоль. Ці рендери були зроблені ресурсом Letsgodigital на підставі отриманих креслень пристрою. Тобто комплект розробників PlayStation 5 дійсно має досить дивний вигляд, але споживча версія буде виглядати більш звично.

Нові 3D-рендери PlayStation 5 демонструють оновлений дизайн. Форма консолі на нових зображеннях зовсім інша, але це не робить її менш стильною.

Якщо поглянути на консоль в профіль, то чітко простежується символ V, який асоціюється з цифрою «5». Спереду приставка істотно вже, а ззаду знаходяться вентиляційні отвори.

У даний момент складно сказати, чи буде фінальна споживча версія PlayStation 5 виглядати так, як показано на нових рендерах, однак зрозуміло, що вона навряд чи буде схожа на девкит PlayStation 5.

Вихід PlayStation 5 очікується в період різдвяних свят в наступному році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут