Chrome 79 для Android був випущений минулого тижня, отримавши оновлений захист від фішингу і можливість зміни порядку закладок. Однак дуже серйозна проблема WebView, яку потерпілі назвали справжньою катастрофою, зачіпає сторонні додатки Android і призводить до втрати даних.

Android WebView — це системний компонент на базі Chrome, який дозволяє додаткам Android відображати веб-контент. Цей компонент попередньо встановлений на вашому пристрої і повинен постійно оновлюватися, щоб гарантувати наявність останніх оновлень безпеки та інших виправлень помилок.

Вранці в п’ятницю відразу після установки нової версії WebView була виявлена витік даних. Розробники і користувачі звернулися в систему відстеження помилок Chromium і описали інцидент як «катастрофу» і «серйозну проблему».

Для пересічних користувачів це виглядало так, ніби додаток повністю скидає всі дані і завантажується в перший раз. Сюди входять і збережені дані, наприклад, прогрес в іграх. Більшість в цьому випадку буде звинувачувати розробників в проблемі, яка була викликана зовсім не ними.

Розробники з Google відповіли на скарги в суботу вранці і призупинили поширення оновлень для Chrome і WebView, проте до того моменту нові версії була встановлені на 50% сумісних пристроїв. В даний момент Google зробила завдання пріоритетним і працює над вирішенням проблеми. Свіжа версія оновлення повинна вийти протягом тижня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут