Microsoft представила нову ігрову приставку Xbox Series X під час форуму The Game Awards. Голова ігрового філії компанії Філ Спенсер розповів про подробиці винаходу.

Xbox оснащується 8-ядерним процесором на архітектурі Zen 2 з продуктивністю 12 TFLOPS. Дана потужність дозволить приставці активізувати ігри, які мають роздільну здатність 8K і частоту 120 кадрів в секунду. Важливо відзначити наявність 16 Гб оперативної пам’яті, «оптику» Blu-Ray і швидкість читання контенту до 2 Гб / с. На презентації представник Microsoft заявив, що корпорація прагнула розробити найкращу ігрову консоль, і це завдання вона виконала.

«Залізо» Xbox Series X викликало захват у шанувальників такої техніки, але чимало шуму спровокував дизайн проекту. Винахід американської компанії багатьом нагадало холодильник, а в мережі з’явилися меми на цю тему. Користувачі згадали недавню прем’єру автомобіля Tesla Cybertruck, зовнішність якого викликала подив у прихильників класичного дизайну транспорту. В Ubisoft впевнені, що після виходу Sony PlayStation 5 і згаданого технологічного продукту Microsoft ера консолей закінчиться і настане час стрімінгових сервісів: саме вони нібито стануть послідовниками в цьому сегменті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут