Сьогодні компанія Realme представила свої перші бездротові навушники, які отримали дуже багату функціональність при більш доступній ціні, ніж очікувалося раніше.

Навушники Realme Buds Air зовні нагадують Apple AirPods і поставляються в схожому зарядному футлярі. Управління в даному випадку сенсорне, як і у Apple AirPods. Навушники автоматично ставлять відтворення на паузу, коли ви дістаєте їх з вух, і продовжують відтворення, коли ставите їх назад.

Окремої уваги удостоївся ігровий режим, в якому затримка становить всього 120 мс. Розробники стверджують, що Realme Buds Air забезпечують якісне звучання у всьому частотному діапазоні, зокрема, пропонуючи якісні низькі частоти.

Навушники оснащені здвоєними мікрофонами, які використовуються для розмов і роботи системи шумозаглушення. Заряду навушників вистачає на 3 години, але футляр забезпечить їх зарядом на 17 годин роботи. Підключення до раніше зв’язаних навушників відбувається автоматично, підтримується Google Fast Pair.

Тепер що стосується ціни: до анонсу повідомлялося, що Realme Buds Air будуть пропонуватися за 70 доларів, проте за фактом виробник встановив ціну на позначці близько 55 доларів. Ціна за таку функціональність є дуже привабливою.

Джерело: Twitter

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут