На краудфандингової платформі Xiaomi Youpin вчора з’явився новий розумний гаджет, яким виявився Bluetooth-будильник Qingping. Його ціна становить всього 8 доларів, а в продаж він надійде 14 січня 2020.

Будильник має простий дизайн без фізичних кнопок корпусі. Кнопка розташована під прогумованим корпусом на верхній панелі. Одинарне натискання змушує перенести дзвінок ще на 10 хвилин, а подвійне натискання відключає сигнал будильника.

Будильник оснащений модулем Bluetooth, який дозволяє йому синхронізуватися зі смартфоном і його годинами. Передбачено 8 різних мелодій дзвінка, а гучність динаміка можна регулювати.

Крім функції будильника, годинник також має функцію визначення температури і вологості. Для температури використовується датчик Sensirion від Swiss з точністю вимірювання ± 0,2 °С. Точність вимірювання рівня вологості складає ± 2%.

Будильник оснащений дисплеєм з підсвічуванням і регульованою інтенсивністю. Яскравість регулюється автоматично в залежності від рівня освітленості. Час підсвічування регулюється від повністю вимкненого до 30 секунд.

Його можна синхронізувати з іншими пристроями розумного будинку. Наприклад, електричний нагрівач може автоматично включатися при досягненні певної температури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут