Дальність дії між Xiaomi Gateway 3.0 і продуктами розумного будинку може досягати 200 метрів.

Сьогодні Xiaomi випустила новий гаджет, який є головним пристроєм розумного будинку. Йдеться про шлюз (Gateway) версії 3.0, який служить для зв’язку та обміну інформацією між усіма пристроями розумного будинку.

Протягом останніх кількох місяців Xiaomi займалася ретельним тестуванням пристрою, яке нарешті підійшло до фіналу. Нова версія шлюзу об’єднує найбільш поширені протоколи бездротових комунікацій сучасних розумних будинків: Zigbee, Wi-Fi, Bluetooth і Bluetooth Mesh.

Xiaomi Gateway 3.0 оснащений підтримкою розумного голосового помічника Xiao AI, датчиками температури та вологості, а також протоколу Mijia Bluetooth 2. Крім того, нова версія підтримує платформу Apple HomeKit, а також голосовий помічник Siri, за допомогою якого можна віддавати команди з iPhone та iPad.

Нова версія характеризується поліпшеною стабільністю мережевого підключення. На цей раз зв’язок між пристроями виконується у вигляді пористого з’єднання, яке дозволяє відправляти дані один одному зі зниженою затримкою.

Новий шлюз отримав подвійну антену Wi-Fi для зниження затримки і збільшення відстані. Дальність дії між шлюзом та продуктами розумного будинку може досягати 200 метрів.

Xiaomi Gateway 3.0 пропонується за ціною близько 19 доларів.

Джерело: Igeekphone

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут