Xiaomi Youpin випустила новий принтер на своїй краудфандинговій платформі під назвою Jiyin Gramophone Photo Printer. Особливістю цього продукту є те, що він може друкувати фотографії, роблячи на них AR-позначки.

Принтер друкує 6-дюймові фотографії роздільною здатністю 300 точок на дюйм, на це йде близько однієї хвилини. На надруковані фотографії автоматично наноситься покриття для запобігання вицвітання, окислення, бризок води та відбитків пальців. Принтер підтримує різні варіанти підключення і способи друку.

Повертаючись до головної особливості принтера, технології доповненої реальності, варто відзначити, що при друку фотографій на них наносяться спеціальні AR-мітки. Потім при скануванні фотографій через камеру смартфона або планшета ви зможете побачити ролик зі звуком тривалістю від 3 до 60 с, який відтворюється з хмарного сховища. Автор фотографії заздалегідь прив’язує необхідні матеріали до фото перед його друком. Потім фотографіями можна ділитися з друзями.

Пристрій Jiyin Gramophone Photo Printer має габарити 205х124,6х85,4 мм при масі 1,4 кг. При повній зарядці принтер може надрукувати близько 40 фотографій.

Ціна пристрою становить близько 100 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут