У середині вересня китайський виробник Huawei випустив на ринок розумний носиться гаджет, який не має нічого спільного зі смартфонами. Мова йде про розумні окуляри Huawei EyeWear Smart Glasses, які були створені співпраці з брендом Gentle Monster.

Лінія розумних окулярів Huawei EyeWear Smart Glasses була анонсована в квітні цього року. До неї увійшли п’ять моделей: Smart East Moon 01, Smart Jack Bye 01, Smart South Side 01, Smart Alio 01 і Smart Alio C1. Перші дві моделі є сонцезахисними окулярами, ще три моделі призначені для людей з ідеальним зором.

В кінці цього тижня в продаж нарешті надійшло моделі Smart South Side 01, Smart Alio 01 і Smart Alio C1. Ціна розумних окулярів коливається від 280 до 355 доларів (6,7 – 8,5 тис грн).

Нагадаємо, гаджет дозволяє розмовляти по телефону, не дістаючи його, так як він оснащений парою мікрофони і стереодинаміки. Щоб відповісти на телефонний дзвінок, користувачам потрібно просто натиснути на дужку. Для поліпшення якості зв’язку в окуляри вбудована технологія шумозаглушення AI Bluetooth.

Корпус має захист IP67, присутній роз’єм USB-C для зарядки, яку можна здійснювати бездротовим шляхом в шкіряному чохлі. Вбудованого акумулятора вистачає на 2,5 години розмов або прослуховування музики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут