Redmi продовжує розповідати про ноутбук RedmiBook 13 -потенційний конкурент MacBook Air. На цей раз апарат постав на двох тізерних картинках: одна демонструє пристрій цілком, інша покликана показати, наскільки легкою вийшла модель.

Зображення, на якому ноутбук представлений цілком, демонструє його схожість з 16-дюймовим MacBook Pro. Але пристрої схожі лише зовні, а ось в плані габаритів RedmiBook 13 буде конкурувати з MacBook Air. Смартфон поруч (судячи з характерною фронтальної камері – це Redmi K30) рекламує функцію миттєвої передачі файлів з одного мобільного пристрою на інший. Ця технологія працює через фірмовий хмарний сервіс Xiaomi.

https://twitter.com/TechMate01/status/1203118248041959424

Судячи з другої картинці, RedmiBook 13 укладений в металевий корпус і вийшов настільки легким, що його запросто можна утримати трьома пальцями. Розробники пропонують вгадати масу виробу, але вона, швидше за все, виявиться трохи більше кілограма. І це при тому, що в ноутбуці застосована досить серйозна система охолодження з парою теплових трубок і дискретна відеокарта Nvidia GeForce MX250.

Нагадаємо, офіційна прем’єра RedmiBook 13 відбудеться 10 грудня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут