Поточне покоління домашніх ігрових консолей Sony і Microsoft кардинально відрізняється від попередніх. По-перше, апаратні платформи у PlayStation 4 і Xbox One максимально схожі зі звичайними комп’ютерними комплектуючими.

А по-друге, саме в рамках поточного покоління обидві компанії вперше випустили оновлені версії своїх приставок.

І ось тепер, через шість років після виходу оригінальної PS4 і три роки після виходу PS4 Pro, нам вирішили розповісти, чому так сталося і що це означає для Sony.

Подробицями поділився Масаясу Іто (Masayasu Ito) — виконавчий віце-президент Sony Interactive Entertainment. Він розповів, що ще до виходу PS4 Pro компанія зрозуміла, що життєвий цикл PlayStation 5 повинен буде відрізнятися від попередніх приставок. Якщо раніше життєвий цикл покоління становив 7-10 років, то зараз, коли технології стали розвиватися ще швидше, покоління консолей повинні змінюватися швидше. Тобто їх життєвий цикл повинен бути менше — всього шість-сім років. При цьому Sony розуміла, що навіть в рамках зменшеного життєвого циклу у компанії повинна бути можливість оновити консоль, щоб вона краще відповідала реаліям і вимогам ринку.

І саме тому з’явилася PlayStation 4 Pro — вона стала таким собі тестовим плацдармом для відпрацювання концепції. До того ж через кілька років після виходу оригінальної PS4 стали активно набирати популярність телевізори 4K, так що оновлення як раз довелося дуже до речі.

З огляду на все це, можна припустити, що через кілька років після виходу Sony PS5 світло побачить і PS5 Pro. Як раз до того моменту телевізори 8K стануть вже досить поширені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут