В даний момент компанія Microsoft збирається випустити дві приставки Xbox наступного покоління до різдвяного сезону продажів 2020 року. Про це повідомив ресурс TheVerge з посиланням на джерела, знайомі з планами Microsoft.

Відзначається, що Microsoft збирається випустити разом з висококласної Project Scarlett більш доступну і не таку потужну приставку під кодовою назвою Lockhart. Компанія не згадала другу консоль, коли розповідала про свою стратегію на літній виставці E3.

Чутки про приставку Lockhart з’являлися близько року тому. Однак влітку неофіційні джерела повідомили, що Microsoft відмовилася від ідеї випуску двох ігрових консолей нового покоління і в кінці 2020 року ми отримаємо одну топову приставку.

Тепер про проект Lockhart знову заговорили. Причому не тільки TheVerge, але і авторитетний тематичний Kotaku, який отримав підтвердження відразу від чотирьох обізнаних джерел. За даними ресурсу, Lockhart являє собою здешевлену і позбавлену приводу для оптичних дисків версію Scarlett. Так, зовсім як модель Xbox One S All-Digital Edition.

Питання з ціною такої версії поки не визначено компанією та інсайдери тому нічого не можуть повідомити. Однак можна припустити, що Anaconda або Scarlett стане спадкоємцем Xbox One X, тоді як Lockhart — Xbox One S, з аналогічною різницею в продуктивності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут