Компанія Sony час від часу підкидає подробиці про свою ігрову приставку PlayStation 5 наступного покоління, проте поки нічого конкретного щодо дати випуску і ціни заявлено не було.

Компанія оголосила, що консоль надійде в продаж до різдвяного сезону продажів наступного року. Багато хто припускав, що повноцінна презентація PlayStation 5 відбудеться 12 лютого 2020 року під час щорічної конференції PlayStation Meeting.

Тепер же в мережі з’явилася більш точна інформація. Вона була опублікована користувачем PSErebus в соціальній мережі Twitter. Раніше PSErebus відзначився влучними прогнозами дати виходу The Last of Us: Part 2, а нещодавно він заявив, що Xbox Project Scarlett стане найпотужнішою консоллю на момент випуску 6 листопада 2020 року.

Отже, за даними джерела, Sony Interactive Entertainment випустить PlayStation 5 в декількох регіонах до різдвяного сезону продажів 2020 року. Зокрема, в Північній Америці приставка стане доступна 20 листопада за рекомендованою роздрібною ціною 499 доларів (12,1 тис грн). Раніше подейкували про старт продажів 4 грудня 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут