Компанія Apple прийняла досить дивне рішення, яке, з високою часткою ймовірності, буде піддано критиці. Рядові користувачі стали помічати, що компанія Apple видалила розділ Rating & Reviews зі сторінок усіх своїх продуктів на офіційному сайті.

На момент публікації замітки відповідний розділ пропав на американському, англійському та австралійському сайтах. Судячи з усього, компанія більше не хоче, щоб звичайні користувачі при виборі її продуктів, спиралися на думки та огляди інших користувачів.

Примітно те, що зміни вступили в силу 17 листопада, практично відразу після анонсу нового 16-дюймового MacBook Pro. Складається відчуття, що Apple не хотіла побачити на своєму сайті негативні відгуки про найкращому MacBook Pro, як його офіційно називають. Однак це тільки припущення, так як офіційних коментарів поки не було.

Демонстрація реальних відгуків є відмінним способом показати, що компанія впевнена в якості своїх продуктів. Тепер користувачам доведеться займатися пошуком оглядів і відгуків в мережі, так як вони нікуди не поділися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут