Xiaomi — компанія, яка займає не тільки виробництвом смартфонів за доступними цінами. Ще у даного виробника зібрався досить великий набір пристроїв, що дозволяють полегшити наше життя. Ось приміром взяти свіжий продукт — кухоль з можливістю підігріву “по повітрю”, за 26$ (близько 630 грн).

Кружка вміє підтримувати постійну температуру 55 C і для цього потрібно всього лише поставити її на зарядну майданчик. Виробник заявляє що даний метод нагріву відрізняється від традиційного, він є більш безпечним, стабільним. При цьому зовні така кружка нічим не відрізняється від звичайної керамічної. Користувач може мити її під водою, а також чистити звичними засобами.

Підігрів напою розрахований на таку температуру, щоб убезпечити користувача від опіків. Крім цього є ще й сплячий режим, з яким нагрів припиняється через 4 години бездіяльності.

Але ще цікавіше нагрівальна панель стає після того, коли дізнаєшся про можливість її використовувати для зарядки смартфонів, з підтримкою бездротової зарядки. Максимальна потужність зарядного пристрою — 10 Вт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут