В мережі опубліковано патент на новий пристрій від компанії Sony. Документація з натяком на секретну ігрову приставку виявлена ​​на сійте Національного інституту промислової власності Бразилії.

На опублікованих кресленнях видно, що пристрій буде схожий на старий картридж для Dendy. Поки експерти не можуть зрозуміти призначення патенту, тому деякі фахівці припустили вихід альтернативної ігрової консолі від компанії Sony. Секретна приставка може стати аналогом сучасних PS. На підтвердження цієї версії служить інформація про творця патенту. На документації вказано, що макет розроблений арт-директором японської компанії, тому чутки про секретну ігровій приставці тільки посилилися. На жаль, докладної інформації про проект в патенті немає, так що користувачам Мережі залишається тільки здогадуватися про реальний призначення «картриджа».

Варто відзначити, саме бразильський інститут опублікував патент на PS5, який в підсумку підтвердився. Можливо інсайдери знову вгадали з напрямком Sony і заздалегідь повідомили шанувальникам бренду про майбутню новинку. Все ж не варто виключати, що патент може так і залишитися на полицях архіву, оскільки таке вже неодноразово траплялося з іншими винаходами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут