Випущені компанією Apple навушники під назвою AirPods Pro продаються за 8300 гривень, скільки просять за це пристрій з усіх бажаючих стати його власниками. Цілком собі очевидно, що назвати такий цінник доступним просто неможливо, тому що для широкого кола людей він є неймовірно великим, і це цілком реальний факт. Як і слід було очікувати, китайські компанії дуже швидко скопіювали продукт «яблучної» корпорації, зробивши такий доступним для покупки приблизно за 210 юанів, що становить близько 850 гривень. Саме за такою ціною зараз пропонується купити якісний клон продукту американського бренду.

Журналісти видання GizmoChina порівняли оригінальні навушники Apple з підробленими, після чого розповіли про те, чим вони відрізняються. Як і слід було очікувати, китайська розробка схожа на продукт «яблучної» корпорації тільки по частині зовнішнього вигляду, тоді як решта в ній зовсім інше. Цікаво, що для зарядки кейса, призначеного для перенесення і зарядки AirPods Pro, використовується інтерфейс Lightning, тобто бренди з Китаю вже навчилися його використовувати повною мірою, обходячи всі відомі захисту. Якщо не брати до уваги невеликі косяки, пов’язані з трохи іншим кольором пластика і якістю виготовлення, то клон практично неможливо зовні відрізнити від справжніх навушників.

За якістю звучання продукт з Китаю в рази гірше, ніж справжні AirPods Pro. Ці навушники, як запевняють журналісти, звучать просто жахливо, а ніякої системи активного шумозаглушення в них немає. Судячи з усього, китайці приділили багато уваги зовнішньому вигляду, але при цьому не спромоглися використати якісні драйвери, що забезпечують хороший насичений звук. На щастя, підробка добре тримає з’єднання, тобто на рівні справжнього гаджета «яблучної» корпорації, а все затримки при передачі сигналу зведені до мінімуму, хоча і тут справжній продукт все ж виграє, тому що в ньому використовується набагато більш просунутий «залізо». Захисту від води і пилу за стандартом IPX7 в цьому китайському клоні також немає, тому використовувати їх під сильним дощем не можна. На всіх фотографіях фейковий навушники справа.

Цікаво, що в кінцевому підсумку китайські журналісти визнали фейковий AirPods Pro більш кращими за співвідношенням ціни і якості, ніж справжній продукт Apple, тому що за свої гроші вони пропонують більше можливостей, ніж оригінал з цінником в 10 разів дорожче. Проте, купувати клон гаджета від «яблучної» корпорації все ж не варто, тому що набагато правильніше витратити 850 гривнів на покупку звичайних бездротових навушників з гарною якістю звучання і своїм власним дизайном, тому що це буде більш раціональна трата грошей, ніж придбання пристрою для прослуховування музики лише виключно через його зовнішнього вигляду, тим більше що такий не помітний при використанні навушників, коли такі вставлені в вуха.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут