Вчора компанія Xiaomi представила свої перші розумні годинник Xiaomi Mi Watch, після чого віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбинг (Lu Weibing) прямо натякнув на швидкий вихід Redmi Watch.

Але поки що поговоримо про Xiaomi Mi Watch, які надійдуть у продаж тільки наступного тижня. Годинник отримав прямокутний циферблат і працює під управлінням спеціальної версії WearOS, який отримала назву MIUI for Watch.

Xiaomi розповіла в китайській соціальній мережі Weibo, чому вона зупинилася на прямокутному циферблаті, а також чим він краще круглого. Очевидно, що прямокутний екран, що має ширину, рівну діаметру круглого дисплея, може відображати більше інформації.

Багато електронні пристрій саме тому отримали прямокутні екрани, на яких текст і зображення не обрізаються. Наші очі звикли до споживання інформації до книг, сторінок журналів, рекламних щитів, моніторів і смартфонів — всі вони мають форму прямокутника.

Xiaomi додає, що прямокутний дисплей краще підходить для навігації. Екран можна переміщати убік, вгору або вниз. Оболонка MIUI for Watch була створена спеціально для таких сценаріїв використання.

У цьому світлі чутки про те, що через кілька місяців Xiaomi випустить годинник Xiaomi Mi Watch Pro, оснащені круглим дисплеєм, звучать досить дивно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут