Компанія Microsoft вирішила замінити старі додатки Word, Excel, PowerPoint і Office Lens однією програмою для Android. Корпорація розробила нове доповнення Office під мобільні пристрої.

В Play Market вже є новий офісний додаток для всіх пристроїв. Програма Office зараз знаходиться на бета-тесті, тому вона ще не має всього задуманого функціоналу. У перспективі додаток має замінити відразу чотири старих продукти від Microsoft для мобільних пристроїв, таких як Word, Excel, PowerPoint і Office Lens. Користувач Android зможе проводити всі маніпуляції з документами на своєму смартфоні і синхронізувати дані між різними пристроями. Однак для використання даної функції необхідно завести аккаунт в One Drive.

В якості місця зберігання буде використовуватися пам’ять пристрою або хмарне сховище даних. Поки невідомий точний функціонал додатка, але бажаючі можуть ознайомитися з першою версією, скачавши додаток на офіційному сайті інтернет-магазину. Що буде зі старими офісними програмами після виходу повної версії оновленого додатка, поки не відомо. Можливо корпорація Microsoft припинить їх підтримку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут