Довгі роки виробники телевізорів зменшують рамки по периметру дисплеїв, але не йдуть не якісь більш радикальні експерименти. Нові відомості вказують на те, що революцію в галузі має намір зробити компанія LG.

У жовтні цього року Всесвітнє бюро інтелектуальної власності опублікувало відразу шість патентів, зареєстрованих компанією LG. Всі вони описують телевізори з вигнутими екранами.

Так, схоже, що екрани-водоспади, які дебютували в індустрії смартфонів восени цього року, незабаром можуть перекочувати і телевізійний бізнес. У деяких патентах екран телевізора загинається на бічні частини, в інших вигин передбачений у верхній частині.

Варто відзначити, що на початку цього року на виставці CES 2019 компанія LG представила OLED-телевізор, який згортається в рулон. Роком раніше компанія також показувала прототипи своїх телевізорів. Очікується, що телевізори LG з вигнутими по боками екранами-водоспадами будуть показані на виставці CES 2020.

Виставка побутової електроніки CES 2020 пройде в наступному році з 7 по 10 січня в Лас-Вегасі. Там же очікується презентація телевізора Samsung, який буде позбавлений рамок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут