Індійський інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про новинки мобільної індустрії, поділився важливими відомостями про роботу відділу досліджень і розробок Xiaomi.

Як стало відомо, китайська гігант, який постачає на ринок товари різних категорій, в даний момент приступив до тестування практично готових рішень для швидкої провідний зарядки смартфонів. Спочатку він натякнув, що потужність зарядки в даному випадку перевищує 50 Вт, а потім в коментарях підтвердив, що мова йде про 100-ватну швидку зарядку.

Нагадаємо, в березні цього року Xiaomi анонсувала технологію швидкої зарядки Super Charge Turbo, яка має максимальну потужність 100 Вт. Компанія заявила, що дана технологія дозволить заряджати смартфон з акумулятором ємністю 4000 мА•год до 100% за 17 хвилин.

Після цього глава бренду Redmi Лу Вейбинг (Lu Weibing) заявив, що саме Redmi очолить масове виробництво смартфонів, які підтримують 100-ватну зарядку.

Логічно припустити, що така зарядка може дебютувати в лінійці Redmi K30, про розробку якої було оголошено минулого тижня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут