Після того, як Sony коротко анонсувала свою наступну ігрову приставку PlayStation 5 і підтвердила термін виходу, в мережі стало з’являтися все більше подробиць про неї. На цей раз, увазі фанатів представлений відеоролик, що показує прототип приставки з усіх боків.

Ролик створили автори голландського ресурсу LetsGoDigital. Раніше вони опублікували добірку рукотворних зображень прототипу Sony PlayStation 5 Dev Kit, виконаних на основі описів і патенту, дизайн і колірна гамма була підтверджена з надійного джерела. Тепер у ролику демонструється тривимірна модель на основі цих рендерів.

Звичайно, споживча версія, яка врешті-решт з’явиться на полицях магазинів, швидше за все, буде сильно відрізнятися по дизайну від ранньої версії для розробників.

Повноцінна презентація очікується в лютому. Sony планує почати продажі PlayStation 5 через рік до різдвяного сезону продажів — в кінці 2020 року. Найімовірніше, покупці в Японії і США побачать її в кінці листопада .

За попередніми даними, ціна Sony PS5 виявиться вище, ніж у попередника на момент старту продажів, і складе від 500 до 550 євро (13,5 – 15 тис грн). Приставка отримає підтримку ігор у роздільній здатності 8K і стане першою PlayStation з вбудованим твердотілим накопичувачем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут