Одна з головних проблем операційної системи Windows 10 в тому, що вона споживає багато системних ресурсів, а це негативно позначається на її популярності серед власників не найбільш потужних комп’ютерів. Виною всьому цьому є зовсім не погана оптимізація, з якої у десятої «вінди» все більш-менш нормально, а велика кількість різних функцій і можливостей, багато з яких нікому абсолютно не потрібні. Судячи з усього, компанія Microsoft нарешті зрозуміла, що у даній ОС немає майбутнього, тому вона вирішила створити нову.

Як стало відомо від ряду надійних джерел, які можна вважати майже офіційними, вже в 2019 році компанія Microsoft представить і випустить нову операційну систему, яка працює набагато швидше Windows 10 і будь-яких її аналогів. Новітнє програмне забезпечення називається Lite OS, а головна його особливість в тому, що користувачі можуть розраховувати на неймовірно швидку швидкість роботи навіть на старих і вже застарілих комп’ютерах, які зараз працюють не кращим чином.

Если в Windows 10 несколько тысяч настроек, причем большая их часть навряд ли кому-то вообще нужна, то в Lite OS таких наберется не более двух сотен, почти как в Linux и macOS. В данной операционной системе компания Microsoft отказалась от массы лишних библиотек, от которых в 2019 году навряд ли есть польза, а это позволило добиться повышения общей скорости работы и снизить вес всей ОС. Кроме того, большое внимание в этом программном обеспечении решили уделить поддержке голосового управления.

За рахунок низького навантаження на технічне оснащення все ноутбуки під управлінням Lite OS працюватимуть значно довше на одному заряді, ніж на Windows 10. Все вказує на те, що новітнє програмне забезпечення від Microsoft стане хітом, але лише за умови, що воно насправді виявиться повноцінною заміною десятої «вінди», а не її урізаною версією. За деякими даними, в новій операційній системі взагалі немає ніяких відсилань до лінійки Windows, тобто для неї нібито створили навіть нове ядро з нуля. Так це чи ні поки що точно невідомо, але її анонс очікується в травні нинішнього року. джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут